Očkovanie obyvateľov obce nad 60 rokov

Typ: ostatné
Obec Beniakovce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom ponúka obyvateľom obce Beniakovce starším ako 60.rokov očkovanie vakcínou proti ochoreniu SARS-CoV-2 od spoločnosti Pfiser-Biontech, ktoré sa uskutoční v obci formou mobilnej očkovacej služby.

Obec Beniakovce v spolupráci s Košickým samosprávnym krajom ponúka obyvateľom obce Beniakovce starším ako 60.rokov očkovanie  vakcínou proti ochoreniu SARS-CoV-2 od spoločnosti Pfiser-Biontech, ktoré sa uskutoční v obci formou mobilnej očkovacej služby.

Záujem prosím nahláste na Obecný úrad Beniakovce, telefónne číslo: 055/6950183 v termíne do utorka, 11.05.2021.

Po zhromaždení údajov o počte záujemcoch  Vás budeme informovať o ďalšom postupe a termíne očkovania.

Vytvorené: 10. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 5. 2021 08:32